Psychoterapie a poradenství

+420 604 576 076

Jindřicha Jindřicha 16, 155 00 Praha 5

banner.png

Služba osamělým seniorům


Služba Osamělým Seniorům - S.O.S. pro seniory

Nejopuštěnější skupinou bývají většinou senioři a ti, co pracují doma. Proto nabízím službu SOS seniorům. Tato služba spočívá v návštěvách nebo pravidelném volání seniorům. Rodina, která si tuto službu objedná pro svého dědečka, babičku nebo jiného příbuzného, se domluví s terapeutem na typu a způsobu služby. Při aktivačních návštěvách trénujeme paměť, může se předčítat z knížky, prostě podle přání. Z vlastní práce se seniory vím, jak psychicky pomůže „obyčejné popovídání si“ nejen o problémech.

Aktivizační program je určen pro trénink paměti seniorů a jejich větší zapojení do života a pro předcházení demencí a depresí.

Se seniory pracuji a pracovala jsem dlouhodobě v neziskových organizacích, které pomáhají seniorům – ŽIVOT 90, Veselý senior, Krizová linka pro seniory.

  • cena aktivizačního programu v délce 60 - 90 minut je 800 Kč
  • je vytvořený „na míru“ pro potřeby každého seniora
  • pokud jde o seniora, který je sám a bez rodiny, je tato služba zdarma
  • v případě zájmu mě kontaktuje na tel. 604 576 076 nebo na e-mail johana.kroupova@seznam.cz

 

Služba osamělým seniorům

Privátní terapeut v Praze 13 (Stodůlky, Řeporyje) nabízí individuální terapii, párovou terapii, manželskou a rodinnou terapii a homeopatickou léčbu psychických potíží. Internetová poradna, konzultace online, telefonické poradenství.